Špičkové výrobky značky Shell

Když se řekne „značkový výrobek“, můžete si pod tímto pojmem představit ledacos a také k tomu zaujmout rozdílný postoj. Ne všechny „značky“ jsou totiž na takové úrovni, aby nás uspokojily. Značka sama o sobě není zárukou kvality, jak by se na první pohled mohlo zdát, kvalitu totiž tvoří lidé, kteří ve firmě pracují, výrobní standardy, dodržování postupů, technologické zázemí, potřebné investice do výroby i vývoje a samozřejmě také „spokojenost“ zaměstnanců, kteří do zaměstnání buď jen docházejí, aby pracovní čas pouze přežili, anebo naopak je jejich práce baví a naplňuje. Tento celkový koncept se pak projeví na finálním výrobku.

olejový filtr

O značce Shell lze s jistou nadsázkou říci, že je špičkou ve svém oboru. Prokazují to velmi dobré zákaznické reference, zkrátka je pro nás naprosto zásadní, abychom se mohli na deklarované vlastnosti produktů spolehnout.
Speciální kategorii výrobního programu společnosti Shell tvoří motorové oleje. V průběhu desítek let doznaly mnohých změn, vývojové oddělení neustále testuje nová aditiva pro odstraňování škodlivin a usazenin a zlepšení oxidační stability.
Jsou dodávány na trh pro běžné spotřebitele dieselových, benzínových a LPG spalovacích motorů, ale i pro speciální účely – pro sportovní vozy nejrůznějších tříd včetně vozů F1. Právě zde se plně projeví jejich vlastnosti, jsou namáhány extrémními teplotami a velmi vysokými otáčkami motorů. Jedním z mnoha pravidelných odběratelů maziv tohoto výrobce je společnost Ferrari.

palivo

Hlavní přednosti motorových olejů Shell

  • Nízká oxidace, pohlcování usazenin a velmi dlouhá životnost jsou hlavními opěrnými pilíři
  • K mazání dochází v krátkém časovém intervalu ihned po startu motoru, což je důležité zejména u studených startů i při extrémně nízkých teplotách.
  • Zajišťují ochranu kovových částí motoru za všech podmínek městského provozu, dlouhých jízd a extrémního namáhání.
  • Nižší tření snižuje zároveň spotřebu paliv.
  • Snížení množství výfukových zplodin.