V čem budete v zimě šik?

Kabát
Vybírejte takový, který má obsah vlny minimálně třicet procent. Lepší varianta je ale ta s procenty padesáti. Čím větší procento vlny je v materiálu kabátu zastoupeno, tím více se v něm ohřejete. S vyšším obsahem této příměsi ovšem roste také cena.
Pod kabát se hodí zejména šaty. V zimních měsících můžete sáhnout třeba po těch svetrových. Zahřejí a v kombinaci s teplými punčochami budou vypadat skvěle. Dejte však pozor, abyste vždy měla kabát delší než samotné šaty. Budete působit elegantněji a upraveněji.
šedý kabát
Parka
V případě, že chcete něco méně elegantního a v ne příliš formálním stylu, zvolte parku. Ta zateplená, s pěkným umělým kožíškem kolem kapuce je to pravé. Střih parky, která má stažení v pase, bude slušet všem typům postav. Nošením tohoto kousku také nejen zvýrazníte své ženské křivky, ale opticky protáhnete i nohy.
zimní bunda
Kožíšek
Trendem letošního roku jsou kožešiny. Velmi zajímavě budou vypadat například ve vínové nebo smaragdově zelené barvě. Rozhodující je kromě barvy kožichu zejména jeho délka. V tom kratším, do pasu, budete vypadat mladistvěji. Volte proto raději ty s kratším střihem.
Čemu se vyhnout
Kousek, který se do města příliš nehodí, je sportovní bunda. Ač může být pohodlná a snadno kombinovatelná, do města ji nevolte. Sportovní oblečení patří spíše do přírody a na túry.
Mějte také na paměti, že legíny nejsou kalhoty. Nemusíte se jich vzdávat, stačí se je naučit nosit. Oblečte si k nim delší svetr nebo cardigan. Klasické černé se budou hodit ke všem svetrům.
Vyvarujte se také kombinaci vzorů. V obchodech jsou zimní kousky dostupné v mnoha barvách a variantách. Ať už se vám líbí jednobarevný kabát nebo ten strakatý či kostkovaný, nezapomeňte, že kombinovat vzory jednotlivých kousků outfitu byste ve výsledku neměla. Vše by pak působilo příliš chaoticky. Volte tedy vždy jen jeden vzorovaný kousek a dohromady vzory nekombinujte.