Sídlo firmy nemusí mít s realitou nic společného

Sídlo firmy v Ostravě https://kancelar29.cz/virtualni-kancelar-sidlo-firmy-ostrava/ nemusí zabírat více než pár centimetrů čtverečních. Opravdu. Nemusí to být dům, nemusí to být hala ani skladová nebo výrobní. Nemusí jít ani o kancelář. Může jít jen o ceduličku připevněnou na zdi vedle vchodu do domu, který s firmou má společné jediné. Adresu.

Práce odkudkoliv

Toto sídlo si nekupujete, toto sídlo si pronajímáte. Pronájem se sjednává na dlouhodobý cyklus a to od šesti měsíců až do dvou let. Platí zde jako u všeho ostatního. Čím déle bude trvat smluvní vztah, tím levnější bude nájem, přepočtený na jeden měsíc. Pro zajímavost, nájem přepočtený na jeden měsíc, je na úrovni poloviny ceny láhve průměrného Karibského rumu. Uznáte, že je to zanedbatelná položka. Trošku trochu nepříjemnější je, že se nájem platí na celou dobu nájmu najednou.

Za zanedbatelné nájemné získáte to podstatné. Papír, který doložíte k zakladatelským listinám k žádosti o zápis změn v Obchodním rejstříku. Ale to není zdaleka všechno. Získáte toho mnohem více.

To hlavní, a pro vás jistě nejdůležitější, je služba se zásilkami. Vše, co přijde poštou, či jinou zásilkovou službou, bude přehledně zaregistrováno a vzápětí vám bude oznámen příjem zásilky prostřednictvím notifikačního e-mailu, zaslaného na vaši adresu. Pokud si to budete přát, může být rovněž smluvně ošetřeno, že veškeré listovní zásilky budou diskrétně otevřeny, a jejich listovní část bude naskenována. Skeny dokumentů pak budou, ve formátu PDF zaslány, na váš email. Tímto opatřením nepřijdete o žádné důležité informace a vyloučíte, že byste se mohli dostat do nějakého prodlení.

Služby na klíč

Další, ale neméně zajímavou službou, kterou můžete občas využít, je možnost zapůjčení klasické kanceláře, případně zařízené konferenční místnosti. To přivítá každý, kdo třeba musí prezentovat výsledky své práce, případně projekt svým obchodním parterům, nebo zákazníkům. Kanceláře i konferenční místnosti jsou kompletně zařízeny.