Reklamní diáře


Pracovní schůzky, rodinná setkání, pravidelné prohlídky u lékařů.. Nikdo z nás si nemůžeme zapamatovat vše. O to je nepříjemnější, zapomeneme-li na na důležitou událost a to jak v našem osobním v životě nebo v tom pracovním. V dnešním hektickém světě může být velkou nápomocí si ve svých povinnostech udržovat pořádek, který můžete darovat v podobě reklamního diáře! Je zaručeno, že Vaši značku či logo bude mít obdarovaný stále na blízku.

Diář ze sortimentu

Výrobou reklamních diářů se zabývá společnost Promodárky, která je na trhu v České republice jíž od roku 2007. V nabídce této společnosti nenajdeme jen reklamní diáře https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/kancelarske-potreby/diare/, ale také jiné propagační materiály, jako propisky, hrnečky, batohy nebo jiný reklamní textil. V sortimentu společnosti Promodárky najdeme dokonce i ekologické reklamní předměty.

Reklamní diáře jsou vhodným dárkem pro Vaše zaměstnance, obchodní partnery či zákazníky. Velkým plusem reklamního diáře je, že jsou cenově velmi dostupné, přestože se jedná o velmi rozsáhlou reklamu pro Vaši značku.

Radost zaměstnanců

Promodárky si zakládají na svém zákaznickém servisu a neustále se přizpůsobují zvyšujícím se nárokům jejich zákazníků. Na eshopu společnosti Promodárky není složité nalézt požadovaný produkt ani poupravit svůj design. Celkově web působí velmi příjemně a intuitivně, navíc, v případě potřeby není problém se na infolince poradit se zaměstnanci o velikosti loga či výběru tiskové metody.

Diáře tato společnost ozdobí Vašim logem nebo jiným potiskem technikou ražby za tepla, která je prováděna za pomocí horké lisovací raznice, která zároveň umožňuje vytvořit barevný motiv Vámi zvoleného potisku. Typů diářů se v sortimentu eshopu Promodárky nachází nepřeberné množství s různými barvami, velikostmi i materiály. S některými diáři jako součást balení přijde také pero. Teď už je jen na Vás, který si vyberete, tak neváhejte a udělejte svým zaměstnancům, zákazníkům či obchodním partnerům radost!