Kamarád taky rád – jak to muži opravdu mají

Přátelství mezi mužem a ženou existuje, ale skrytou touhu, že vztah přeroste v něco víc – většinou jeden z nich opravdu cítí. A může jít jen o krátkodobý flirt nebo vážný vztah. I když se snadněji zamilují ženy, dokážou své city lépe držet na uzdě. A ve vztahu kamarád kamarádka mají většinou jasno. Pokud tedy udržují dlouholeté přátelství s mužem – chtějí opravdu jen přátelství. Často si ženy kompenzují něco, co jim chybí v životě nebo ve vztahu – pokud jejich partner není často doma a potřebují si s někým popovídat, vyhledávají často společnost kamaráda. Někdy si chtějí jen připadat žádané a chtěné nebo se rádi s dotyčným zasmějí. Pouto dlouhodobého přátelství ženy berou jako jistotu a to, že je s dotyčným spojují společné vzpomínky jen tak nezahodí za hlavu. A nemusí přitom vůbec chtít něco víc. Jenže muži přemýšlí trošku jinak, jak?

prohlížení fotek

Pořád něco skrytě očekávají

I když to nedávají možná úplně okatě najevo – není muž, který by alespoň jednou na svou kamarádku nepomyslel jako na ženu, se kterou by chtěl mít něco víc, něco intimního. Nemusí hned chtít lásku jako trám, ale společnou noc si vysní každý z nich. Mají to prostě takto nastavené. Když se zeptáte mužů, často to nepřiznají, ovšem ve skutečnosti na to opravdu myslí. Krásná žena v jejich blízkosti, která jim povahově sedí, pro muže vždy bude představovat potencionální oběť. A přinejmenším, když si dají pár skleniček, chtěli by alespoň úlet.
milovat se navzájem
Muži mají za kamarádky často své lásky z dětství – už to ukazuje, že i když třeba jen ze začátku a jako dítě na ni mysleli více. Nebo navazují přátelské vztahy se svými bývalými přítelkyněmi – zkusili to, nevyšlo to a jako kamarádi si rozumí více. Pokud udržují kamarádství, které vzniklo ještě ve škole – s holkou s party určitě minimálně jednou za tu dobu po ní zatoužili. To ovšem neznamená, že by přátelství z jejich strany nemohlo být opravdové a upřímné. Mnoho nesmělých typů prostě jen nemá odvahu se vyjádřit a raději své pocity dusí v sobě. Čert aby se v nich b´vyznal – co myslíte.