Imunita – žádná samozřejmost

Mít dobré zdraví a udržet si ho, není vůbec tak snadné, jak by se mohlo zpočátku zdát. Pro jeho získání musíte udělat maximum pro to, abyste vaši imunitu udrželi v co nejlepší formě, protože vám skutečně není daná automaticky.
mix bobulí

Posila v podobě vitamínů

O prospěšných složkách, které se nachází ve vitamínech, ví každý člověk nějaké ty zběžné informace. Ovšem pouze polovina lidí, zařazuje do svého jídelníčku jako doplněk stravy i vitamínové doplňky, které jsou pro zdraví tolik nepostradatelné a důležité.

Jsou to právě vitamíny, které pomáhají vaší imunitě držet se ve zdraví a nevpustit do těla žádné negativní viry a škodlivé látky. Samozřejmě, že vám pouze přidání vitamínů do stravy nepomůže k tomu, abyste byli věčně zdraví, ale podstatně zvýší vaši šanci k tomu, abyste nebyli nemocní.
vysypané kapsle

Jaké vitamínové doplňky máte možnost vyzkoušet?

• VITAMÍNY Z OVOCE – to je taková běžná rada, která se doporučuje v případě, že býváte často nachlazeni nebo i celkově oslabeni. Ovoce obsahuje velké množství minerálů, vitamínů a taktéž i antioxidantů, které byste ve vašem jídelníčku rozhodně měli mít rozhodně!

• TABLETY – různé množství vitamínů se prodává i ve formě tabletek. Je to například tolik nepostradatelný vitamín C, neméně důležitý D nebo řada dalších, které je (pro lepší zdraví) dobré, mít vždy po ruce.

• ŠUMIVÉ PREPARÁTY – i takovým způsobem můžete přijmout do těla řadu nezbytných látek, které váš organismus postaví na nohy. Šumivé tablety jsou rozpustné ve vodě a takzvaně vás „rychle nakopnou“.
šumivý vitamín

Imunita díky čaji

Zejména v zimním období, dává mnoho lidí přednost čaji před studeným pitím. A to třeba i před samotnou vodou. Teplý nápoj, jakým je čaj, může být dokonce pro získání vaší silnější imunity tím pravým, co si můžete dopřávat celou zimu. K příkladu jsou prospěšné a plné bohatých složek čaje jako:

• mateří douška

• heřmánek

• bílý čaj

• nebo zelený čaj – nejlépe čerstvý neboli sušený, který v sobě má nejvíce „zlata“

Nezapomínejte ani na to nezbytné – co je pečlivé oblékání do teplých věcí, zejména, když se venku počasí ochladí. A pamatujte, že i díky prevenci se můžete postarat o to, abyste byli nemocní skutečně jen minimálně nebo dokonce vůbec.