Dotvořte Vaši zahradu originálním doplňkem

V dnešní době je moderní mít zahradu vybavenou nejen bazénem, ale také zahradním posezením a také už se toto posezení nevybavuje jen obyčejným slunečníkem, který chrání pouze před sluncem, ale kvalitní stínící technikou, která se stává součástí zahrady či rodinného domu a ochrání Vás nejen před sluncem, ale také větrem či deštěm. Přesně takovou stínící technikou se zabývá naše společnost a najdete u nás nejen pergoly, ale také markýzy a další stínící techniku pro Váš domov, jako jsou žaluzie či rolety.

skleník, zastřešení

My Vám nabízíme hned několik možností jak doladit Vaši zahradu a posezení. Tyto systémy lze použít jako volně stojící stavby, nebo mohou upevněné ke zdi domu. Mohou být doplněny jak látkou, tak také třeba prosklením nebo polykarbonátovými deskami. Některé typy je možné rozšířit i do podoby tak zvané zimní zahrady.

Výběr je samozřejmě plně na Vás. My Vám předkládáme pouze možnosti, jak by mohl výsledek vypadat. Můžeme Vám pomoci s výběrem a s rozhodnutím pro správný tvar, typ a provedení a také vám vytvořit návrh. Konečné rozhodnutí je samozřejmě plně na Vás. My Vám pak Vámi vybraný typ vyrobíme a samozřejmě nainstalujeme.
Nejen hliníková, ale také dřevěná pergolamůže být naprosto dokonalým doplňkem Vaší zahrady, ve kterém si můžete užívat klidu a odpočinku, či se sejít s přáteli u vína a grilu. Jak již bylo zmíněno výše, lze z tohoto typu stínící techniky vytvořit místo pro relaxaci v podobě zimní zahrady. Může to být jen takový Váš soukromý koutek nebo místo pro setkávání. Je jen na Vás, jakým způsobem toto místo budete dále využívat. Každopádně my Vám jej pomůžeme vytvořit a dotvořit k dokonalosti.

sezení venkovní, plátěný přístřešek