Do společnosti pouze na úrovni

Chystáte-li se brzy vyrazit do společnosti, pak to jistě znamená, že máte právě plné ruce práce. Pakliže míříte na nějakou významnou akci jako je ples anebo hudební divadelní představení, ale klidně i na méně vážné setkání, jakým může být například firemní večírek, tak je nutné se na ni důkladně připravit. A to znamená nejen to, že si pořídíte odpovídající róbu, ale také to, že musíte navštívit kadeřnici a kosmetičku a také si pořídit odpovídající doplňky.

psaníčko

To znamená vhodné šperky, boty a kabelku. A správně zvolit doplňky, to může být někdy těžší než si vybrat vhodné šaty. Vždyť dnes a denně jsme u různých společenských akcí, kterých se účastní společenská smetánka, svědky toho, jak dámy hrubě chybují při volbě odpovídajících doplňků. Takže v případě, že netoužíte po tom, aby si vás do svého kritického hledáčku vzala módní policie, věnujte této zdánlivě podružné volbě dostatek pozornosti.

Méně znamená více a černá je praktičtější než růžová

Nicméně nedělejme z komára velblouda. Pokud nechcete sáhnout vedle, držte se několika jednoduchých pravidel a vše bude, jak má. První osvědčenou zásadou by mělo být, že méně znamená více. Skutečně výrazné, dominantní doplňky by si tak měla vybrat jen ta dáma, která má na sobě jednoduché a nevýrazné šaty, které svým způsobem působí až prostě, pro všechny ostatní však bude lepší, když se budou držet při zemi.

černé psaníčko

Tedy alespoň pokud nechtějí vypadat jako výloha klenotnictví, kde člověk neví, kam se má pro samý lesk dívat dříve. Nepatříte-li k módním guru, kteří vědí, co se zrovna nosí a jak dokonale vyladit svůj model, volte raději střízlivé barvy, střihy, ale také zdobení. Zatímco klasická černá kabelka psaníčko vám téměř vždy udělá dobrou službu a unosíte ji ke všem šatům, tak třeba pro metalické, barevné a výrazně zdobené kabelky už něco takového neplatí. A stejná pravidla lze obdobně uplatnit také při výběru šperků a bot. Dejte si proto pozor, abyste nevybírali jen srdcem, ale především rozumem.