Záchrana v exekuci

Někteří lidé se dostávají do finančních potíží. Do takových potížích se můžeme buď dostat sami a nebo taky ne. Představte si třeba, že žijete se svým přítelem, manželem. Máte spolu krásný byt a vněm nový nábytek. Žijete si celkem dobře na vysoké noze. Všechno platí přítel, aby jste viděla, že se o vás a o rodinu dokáže postarat. Jen kolikrát už to přesahuje meze. Kupuje nový telefon, novou televizi, dokonce si pořídil nové auto. Ale vám se v hlavě pořád honí myšlenka, kde vlastně ty peníze bere? Plat máte oba dva tak akorát solidní, kdy nemusíte žít od výplaty k výplatě a ještě ušetříte, ale určitě to není až tak velké šetření, aby jste si takové nové, drahé věci mohli pořídit. Jenom že jednou se to může vše obrátit. Na dveře vám zaklepe pán v černém obleku, který drží v ruce kufřík a vyptává se na manžela. Ouha, přišel exekutor. Co teď budete dělat? Snažíte se příteli dovolat a ten se vám konečně přizná, kde všechny ty peníze vzal. Ano typujete správně. Dlužil tam kam se podíváte.

peníze

Už vás netěší ty nové, krásné věci, které přítel pořídil do bytu. Protože jsou oblepené žlutou páskou EXEKUČNĚ ZABAVENO. Co se stane teď? Budete muset celý dluh uhradit, jinak o všechny věci přijdete a možná i ztratíte střechu nad hlavou.

Jak takový problém řešit?

Je možné se pokusit obrátit na vaši banku, která by vám mohla pomoci. Půjčila by vám peníze a vy by jste celý dluh zaplatili a dlužili pouze bance. Jenomže bohužel, pro banku jste se stali nedůvěryhodnými, protože je na vás uvalena exekuce a tak máte zde dveře zavřené. Nezoufejte, nic není ztracené. V dnešní době existuje ještě spousty dalších řešení a to jsou nebankovní společnosti.

zástava domu

Nebankovní hypotéka Nebankovni-hypoteky-uvery

Společnost, která vás z vašeho finančního průšvihu může zachránit. Jedná se o společnost, která je schopna vám půjčit peníze a vyřešit tak vaši finanční tíseň. Pokud máte měsíční pravidelní příjem. Společnost vám může finance poskytnout i když potřebujete vyplatit exekuci, konsolidovat půjčky, refinancovat hypotéku.

Co vše budete potřebovat pro vyplacení exekuce?

  • Mít pravidelní měsíční příjem.
  • Vyfocenou nemovitost
  • Prokázání, že jste opravdu schopni splácet uvedenou měsíční splátku

Více informací se dovíte na webových stránkách, kde máte vše popsáno a už bude na vás jestli společnost požádáte o pomoc.