Ochranná pouzdra

V dnešní době je těžké vybrat mobil, vždyť jich je na světě nepočet a stále se vyrábí nové modely a takhle je to i s obaly. Doba pokračuje dopředu a s pevných linek od prvních černobílých, tlačítkových mobilů až po barevné, které ještě stále existují. Tak jsou tu i ty, které ohromil svět. Ano správně, jsou to dotykové mobily. Jenomže na rozdíl od straších sourozenců se liší tím, že jsou náchylnější na rozbití.

Huawei

Přece jen je nic nekryje a mají pouze display (sklo). a A proto tyhle telefony výrobci navrhly ochranně kryty. Ale který si máme vybrat? Který je ten pravý? A ochrání náš mobil? Na každý typ mobilu je kryt úplně jiný. Nejvíce se setkáváme s kryty plastovými (většinou silikonové) a potom z umělé kůže (neboli knížkové pouzdro). Cenově nejsou zase tak rozlišné, takže se spíše rozhodneme tak aby nám co nejvíce vyhovovalo v ruce. Můžeme se setkat se sportovním když jdete běhat nebo se rozhodnete jít do fitness centra, s voděodolným jdete třeba na raft, loďku, šlapadlo a chcete mít u sebe svůj mobilní telefon tak tenhle kryt je ten pravý.

Flip pouzdro

Ale stejně jako mi se oblíkáme před zrcadlem a zkoušíme si kousky z naší skříně, tak i mobil muže být sladěn s vámi a padnou přímo do vašeho outfitu. Pokud vlastníme více obalů k mobilu, tak si je můžeme různě sladit k šatům, ke sportovní aktivitě. Nebo třeba když jste zamilovaný/ná, tak můžete svému mobilu nasadit obal se srdíčky. Jak roztomilé. Jestli vlastníte jen jeden obal, tak to rychle můžete napravit a vybrat si jeden nebo několik vzoru.

Opravdu si zde vybere každý, třeba přímo na náš web, je jich přímo na výběr několik vzorů. Tak třeba zrovna vám padne některý vzor do oka a doplníte ke svému outfitu. Nikde není psáno ani dáno, že stylový kryt na huawei p20 lite Modnimobil nemůže být přímo vašim šperkem. Každý by měl mít na svůj mobil pouzdro. Ať už je jen průhledný nebo s motýlky, ale přeci už je to součást našeho života a málo kdo si umí život bez mobilu představit. Vždyť nám ten život o tolik ulehčil. Tak proč si ho taky nehýčkat.