Mít náročnou ženu je opravdu náročné


Uspokojit ženu ve všem, co si jen zamane je skutečně těžká povinnost. Muži mají jasno v tom, co k životu potřebují a bez čeho se obejít dokážou, ovšem taková žena toho „potřebuje“ ke štěstí daleko více, než si muži dokážou vůbec představit. A pokud takovou ženu máte doma, jistě vám je známo, o co tady běží.
zamilovaný pár

Materiální priority žen

Mužům je jasné, že ženy potřebují mít několik druhů oblečení a o botách ani nemluvě. Časem však sami zjistí, že si je ženy nedovedou vždy sami zabezpečit a často spoléhají na muže, kteří zasponzorují jejich manýry. A muži platí a platí pořád dokola. Náročnou ženu bohužel uspokojíte jen tak, že ji dopřejete to, po čem touží, i za cenu finanční ztráty. Ženy se chtějí líbit a potřebují k dokonalému outfitu značkové oblečení, doplňky a tisíce párů bot. Máte na obzoru ženu, která toto vše vyžaduje? Tak se připravte pořádně do ní zainvestovat.
platící blondýna

S bydlením to není o nic snazší

Představa ženy o vašem společném životě, když ona přesně ví co chce, se může razantně lišit od vaší představy. A pokud s ní hodláte bydlet, vůbec nic na tom nezměníte. Velký dům, nejmodernější nábytek, francouzský nebo rustikální styl… ženy si na luxus a luxusní bydlení jednoduše potrpí! Alespoň ty vybíravé. A nemyslete si, že jim bude vyhovovat nějaký podnájem v zapadlé čtvrti.

Jaký má na muže dopad žena s určitým standardem?


1.    Druhá práce – mnoho mužů si kvůli limitu, který jim stanoví žena musí hledat druhé zaměstnání nebo přivýdělek, aby na všechny požadavky ženy stačili.


2.    Dvě auta – ženy dovedou být i samostatné (z hlediska dopravy), ale potřebují k tomu auto. A jak jinak, by si kdykoliv poradili, kdyby neměli to vlastní. A kdo jim ho většinou koupí? Samozřejmě, že jejich miláček.


3.      Omezení vlastních aktivit, zájmů a potřeb – muži se často díky své partnerce v mnohém uskromní a dopřávají veškerý luxus právě jí. Někdy by však taky byli rádi za zaslouženou odměnu, formou dárku pro sebe.