Jednoduché módní tipy, které Vás zaručeně dostanou

1.       Kombinujte!
Dávno už neplatí, že byste měla být sladěná tzv. od hlavy až patě! Naopak kombinujte, kombinujte a ještě jednou kombinujte! Móda je hra, která vyžaduje tvořivost a svobodného ducha!
strakatá kabelka
2.       Mějte dobrý pocit
Proč byste se měli trápit v příliš těsných botách, úzké sukni či kalhotách, které Vás škrtí?   Základem skvělé stylu, je cítit se v oblečení, které máte na sobě především pohodlně a sebevědomě. Respektujte svou postavu a vybírejte si takové kousky oblečení, které podtrhnou Váš přirozený půvab a styl. Proč se nutit do vysokých podpatků, když Vám stejně dobře můžou posloužit boty na klínku či baleríny.
3.       Nákup nových kousků
Pokud vyrážíte do obchodu za účelem víceméně celkové obměny šatníku, rozdělte si peníze, které chcete utratit na dvě poloviny. Tu první využijte na nákup tzv. nadčasových kousků. Mezi ně patří například černý blejzr, bílá halenka, kašmírový svetr, kvalitní džíny.  Ty budou později tvořit základ Vašeho šatníku. Druhou půlku investujte do věcí, které se Vás na první pohled zaujmou, jsou aktuálně trendy a příjemně ozvláštní a doplní Váš šatník. Nezapomeňte ani na nákup doplňků, jako jsou šátky, šály, pásky či šperky.
4.       Překvapte detailem
Už jste si někdy jednoduché tričko či svetr doplnila dvěma šálami přes sebe? Použila jste k přepásání šatů dva různé pásky? Pokud jste vyznavačkou jednoduché elegance, stačí, když například bílé kalhoty a tmavě modrý svetřík doplníte o velké sluneční brýle, případně o velkou zajímavou kabelku či výrazný náhrdelník. Vyberte si však jen jednu z možností, ne všechny najednou!
žena na nákupech
5.       Vintage styl
Máte v oblibě starší věci, které mají svou historii? Ráda hledáte jedinečné kousky oblečení v různých second handech? Zaměřte svou pozornost na kvalitní kousky, jako jsou například kožené bundy, kabelky či značkové šály. Uvidíte, jak snadno dosáhnete perfektního stylu. A opět se nebojte zkombinovat například roztrhané džíny s halenkou ve vintage stylu.